Allen-Bradley 100S-C30D14C, W 100-S Ser B Safety Contactor, 30A, 120/110V coil
This product is in stock and ships directly from our facility within 3 business days.
Have a question? Refer to our FAQ or Contact Us.
1 in stock
SKU: GID_3840 Category:
Description
The item is in used condition. It has been removed from functioning equipment.
Item Representation
Shipping and Handling
Handling Time: We ship within 3 business days of receiving cleared payment.
Expedited Shipping: We offer expedited shipping options at checkout.
Payment
    Payment is to be made at checkout.
Additional information
Weight 2 lbs
Dimensions 7 × 5 × 5 in